канефрон

Чому Канефрон® Н?

На сучасному є ринку безліч препаратів рослинного походження, що борються із захворюваннями сечовидільної системи. Чи варто зупиняти свій вибір на Канефрон® Н Біонорика? Однозначно — так, і на це є низка причин.

Висока ефективність

Є кілька причин, що визначають ефективність препарату Канефрон® Н.

По-перше, висока якість рослинної сировини є основою ефективності препарату — таблетки та краплі містять максимальну кількість біологічно активних речовин. Філософія й концепція фітонірингу від компанії Біонорика починається з особливих спеціальних умов вирощування лікарських рослин в екологічно чистих районах Європи та поширюється до виробництва за допомогою передових технологій, наприклад, низькотемпературний вакуумний екстрактор зберігає максимальну кількість біологічно активних речовин.

По-друге, комбінація з листя розмарину, кореня любистку, трави золототисячника виявляє оптимальний лікувальний ефект на нирки та сечовивідні шляхи, надаючи антимікробний, протизапальний, спазмолітичний, сечогінний, антиоксидантний, знеболювальний ефекти.

Наприклад, Канефрон® Н має знеболювальний ефект при лікуванні циститу, який здійснюється завдяки флавоноїдам і розмариновій кислоті, що входять до його складу. Розмаринова кислота перешкоджає утворенню простагландинів — біологічно активних речовин, які є причиною запальних процесів в організмі. Їхнє пригнічення сприяє протизапальній дії.

Канефрон® Н має досвід використання в лікуванні різних патологій нирок. Особливістю є підтримання функції нирок, збереження їхньої структури, Канефрон® Н сприяє зменшенню втрати білка в комплексному лікуванні, наприклад, на тлі цукрового діабету.

Механізм дії Канефрон® Н зумовлений його складом: лікувальні рослини, з яких він складається, взаємно підсилюють лікувальні ефекти один одного, виявляючи протизапальні, протимікробні, антиоксидантні, спазмолітичні та знеболювальні дії.

Серед протипоказань до застосування Канефрон® Н є підвищена чутливість до окремих його компонентів. Також препарат не варто застосовувати як монотерапію під час лікування порушень функції нирок. Не варто застосовувати Канефрон®Н і як сечогінний засіб для усунення набряків, що спричинені серцевою або нирковою недостатністю.

Широкий профіль

Канефрон® Н призначають у таких випадках:

  • при гострих і хронічних запальних захворюваннях нирок і сечового міхура;
  • при хронічних неінфекційних захворюваннях нирок,
  • для профілактики утворення каменів у сечовивідних шляхах, зокрема після операції з видалення каменів.

Лікування пієлонефриту, циститу й сечокам’яної хвороби може доповнюватись Канефрон® Н.

Альтернатива антибіотикам

Лікування запалення нирок направлено на боротьбу з інфекцією. У більшості випадків пієлонефрити та цистити спричинені патогенними мікроорганізмами. Тому для терапії застосовують антибіотики. І, з одного боку, це патогенетично правильне лікування, а з іншого — має низку побічних ефектів і протипоказань. До того ж у наш час багато мікроорганізмів стають стійкими до дії наявних синтетичних препаратів, а нові класи молекул поки в неясній перспективі1. Тому необхідний пошук гідної альтернативи.

Лікарі завжди в комплексне лікування включали фітотерапію, яка дозволяє доповнити дію антибіотиків. У наш час нове покоління фітопрепаратів має високу концентрацію діючих речовин завдяки новим підходам до виробництва, й доводить свою ефективність у клінічних дослідженнях. Наприклад, у складі препарату Канефрон® Н містяться гіркоти, біофлавоноїди, фенолкарбонові кислоти та ефірні олії, які надають протимікробну дію — пригнічують синтез білка в клітинах бактерій, руйнують їхні мембрани. Сечогінна дія препарату також сприяє виведенню бактерій, що є важливою умовою поширення інфекції та запального процесу.

Розмаринова кислота, що входить до складу Канефрон® Н, бореться з патологічним запаленням у нирках і сечових шляхах. У такий спосіб підвищується ефективність комплексного лікування з антибіотиком.

Безпека

Канефрон® Н у таблетках і краплях має сприятливий профіль безпеки. Офіційна інструкція дозволяє використовувати засіб для лікування дітей з 12-річного віку.

Дослідження, проведені в різних клініках України та в інших країнах, підтверджують сприятливий профіль безпеки приймання Канефрон® Н. Таблетки від циститу мають мінімум протипоказань при доведеній ефективності.

Унікальність виробництва

Канефрон® Н — таблетки та краплі, що створюються за допомогою унікальних методів виробництва. Рослинний інжиніринг або фітоніринг — ключова концепція компанії Біонорика. Це філософія, що об’єднує використання потенціалу рослинних екстрактів високої якості та доведену ефективність.

Біонорика використовує тільки спеціально підготовлену сировину для своїх фітопрепаратів, адже контролює їх якість, починаючи з добору кращого насіння для пророщування. Під час культивування відбувається постійний контроль і відбір проб. До моменту збору й екстрагування доходить тільки найкраща сировина з максимально високою концентрацією активних діючих речовин.

Доступність

Таблетки від циститу Канефрон® Н можна знайти в аптеках вашого міста. Вони відпускаються без рецепта, дозволені дітям з 12 років.

Але займатися самолікуванням не варто: перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем щодо вашої схеми лікування. Ніколи не порушуйте профілактичних рекомендацій вашого лікаря.

Ціни на препарат і доступність у найближчій аптеці можна дізнатися, перейшовши за посиланням.


1 WAGENLEHNER F. M., ET AL. NON-ANTIBIOTIC HERBAL THERAPY (BNO 1045) VERSUS ANTIBIOTIC THERAPY FOR THE TREATMENT OF ACUTE LOWER UNCOMPLICATED URINARY TRACT INFECTIONS IN WOMEN: A DOUBLE-BLIND, PARALLEL-GROUP, RANDOMIZED, MULTICENTRE, NON-INFERIORITY PHASE III TRIAL. UROL INT. 2018 SEP 19:1-10

2 Безпека застосування препарату Канефрон® Н у терапії інфекцій сечостатевих шляхів у період І триместру вагітності В.І. Ведмідь ДУ «Інститут педіатрії, акушерства й гінекології НАМН України», м.Київ Medved Clinical Phytoscience (2015) 1:11

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я