Лікування нирок

Споконвіку лікарські рослини допомагали людині позбутися хвороб. Гіппократ стверджував, що «… медицина є мистецтво наслідувати цілющому впливу природи».

Ліки рослинного походження

Головним джерелом отримання лікарських засобів історично завжди були цілющі рослини. Згодом фітотерапію потіснили синтетичні препарати, але сьогодні фармкомпанії повертаються до використання сил природи для створення нових унікальних засобів лікування.

За даними досліджень, самі споживачі вибирають терапію рослинними препаратами, коли вона можлива. Для лікування нирок і сечових шляхів є перевірений фітопрепарат Канефрон® Н, який уже багато років використовується в медичній практиці урологами та нефрологами. У препарату сприятливий профіль безпеки, широкий спектр дії та хороші результати. Можливість тривалого лікування особливо важлива при лікуванні сечокам’яної хвороби та хронічних запальних процесах, адже не всі синтетичні засоби можна приймати понад 2 тижні. Є низка клінічних ситуацій, коли необхідна тривала реабілітація або тривале профілактичне лікування.

Технології

Наука прогресивно розвивається, вдосконалюються технології, винаходяться нові методи. Виробництво препаратів на основі цілющих рослин також виходить на новий рівень, випускаються лікарські засоби зі стандартизованим складом, що мають доказову базу і пройшли низку досліджень1.

Сьогодні такі препарати можливі завдяки фітонірингу. Це основна концепція компанії Біонорика. Розшифровка проста: phyto — рослинний і neering — передова технологія. Назва говорить сама за себе: використовувати кращий потенціал природи для виробництва сучасних лікарських препаратів.

Фітоніринг — це:

 • добір кращого насіння для культивування кращої рослинної сировини;
 • вирощування в сприятливому кліматі на екологічно чистих ґрунтах без додавання пестицидів і добрив;
 • використання стандартів якості GMP і GACP;
 • виробництво екстрактів у сприятливих високотехнологічних умовах;
 • постійні наукові розробки та вдосконалення технологій.

Фітоніринг для споживача:

 • точне дозування активних речовин у кожній таблетці;
 • відсутність домішок у рослинній сировині та безпека кінцевого продукту;
 • ефективні лікарські засоби — у багатьох випадках альтернатива хімічним препаратам;
 • відсутність важких побічних ефектів і сприятливий профіль безпеки.

Високий вміст активних речовин у рослинних екстрактах Bionorica підтверджується ефективністю препаратів. Такими засобами є Канефрон® Н таблетки та Канефрон® Н краплі.

Докладніше про запалення нирок

Пієлонефрит— це захворювання нирок, пов’язане з їхнім запаленням через інфікування. Недуга неприємна й небезпечна, може трансформуватися на хронічну форму або спричинити ускладнення.

Симптоми

Симптоми пієлонефриту можуть бути змазані або яскраво виражені. Вони схожі на ознаки циститу:

 • часте й болісне сечовипускання;
 • кров у сечі, помутніння кольору, осад;
 • підвищена температура тіла без проявів застуди або інших причин;
 • біль у попереку, особливо з одного боку (пієлонефрит характеризується одностороннім проявом).

Коли виникає подібна симптоматика, необхідна допомога лікаря.

Причини

Основна причина пієлонефриту — інфекція.3 Бактерії потрапляють у нирки через сечовід висхідним шляхом або із вогнищ інфекції в організмі з потоком крові (гематогенний шлях).

Сприятливі чинники: переохолодження, аномалії розвитку сечових шляхів, наявність цукрового діабету, знижений імунітет, вагітність

Діагностика

Захворювання нирок діагностують на підставі огляду в лікаря й додаткових інструментальних методів обстеження. Якщо виникає запалення нирок, симптоми потрібно повідомити лікарю — це полегшить постановку діагнозу. Обстеження передбачає:

 • УЗД органів малого тазу й нирок;
 • аналіз сечі та крові;
 • добовий аналіз сечі.

Профілактика

Запалення нирок розвивається поступово або гостро, залежно від реактивності організму. У ряді випадків — це ускладнення інших захворювань. Застуду й цистит потрібно лікувати вчасно, не запускати. Гострий перебіг процесу може виникнути за переохолодження, тому потрібно одягатися відповідно до сезону, не контактувати з холодними поверхнями, вчасно проводити санацію вогнищ інфекції в організмі (карієс, тонзиліт)

Канефрон®Н — ефективне лікування нирок і сечового міхура

Рослинний препарат Канефрон® Н має унікальний склад. Комбінація з екстрактів кореня любистку, трави золототисячника й листя розмарину корисна при хворобах нижніх сечовивідних шляхів, ниркових болях, запаленні й сечокам’яній хворобі.

Основна дія препарату полягає в наступному2:

 • Протимікробна терапія. Ефірна олія розмарину і глікозиди золототисячника руйнують патогенні мікроорганізми. Засіб може застосовуватися паралельно з антибіотиками або як монотерапія при неускладнених формах циститу й загостреннях хронічного процесу.
 • Знімає запалення. Розмаринова кислота пригнічує вивільнення медіаторів запального процесу.
 • Збільшує сечу. Діуретична дія м’яка, сприяє виведенню каменів і піску. Ефірні олії та фенолкарбонові кислоти діють на всмоктування води й іонів натрію, допомагають вивести рідину природним шляхом.
 • Знімає спазми гладкої мускулатури сечових шляхів завдяки фталідам.
 • Захищає нирки від зростання каменів і несприятливих чинників.

Хворобу нирок можна перемогти комплексною терапією. Канефрон® Н — активний помічник у цьому процесі. Але вдаватися до самостійного лікування не варто, проконсультуйтеся з лікарем перед прийманням препарату.

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я