Коли потрібні таблетки Канефрон® H

Канефрон® H в таблетках — сучасний рослинний препарат для лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів. Спектр показань до застосування Канефрон® H досить широкий завдяки ефективності комплексу компонентів. Таблетки призначають під час лікування та для профілактики нефриту, циститів і відкладень каменів у нирках.

Технологія створення Канефрон® Н

Канефрон® H містить екстракт золототисячника, розмарину й любистку. Перш ніж потрапити до однієї маленької таблетки, усі вони проходять довгий шлях: від добору насіння до отримання кінцевого продукту.

Таблетки від циститу й запалення нирок Канефрон® H — унікальні. Вони виробляються за особливою запатентованою технологією, включно з концепцією фітонірингу. Цей вектор — спеціальна розробка команди вчених Біонорика. Він дає змогу не просто вирощувати та створювати комбінації рослин, а досягати стандартизованих форм лікарських засобів.

Це означає, що кожна таблетка Канефрон® H:

 • містить точно відмірене дозування компонентів і активних речовин;
 • проведена відповідно до стандартів якості GMP і GACP;
 • сировину для її виробництва було вирощено на екологічно чистих майданчиках;
 • усі етапи виробництва — пророщування, культивування, збір сировини, екстракція пройшли строгий контроль якості та відбір проб;
 • обробка на високотехнологічному обладнанні зберегла всі корисні властивості рослин і високу концентрацію активних речовин.

Фітоніринг означає «рослинний інжиніринг» і являє собою симбіоз науки, доказової медицини й використання сил природи для потреб людини.

Комплексна дія на організм

У препарату Канефрон® H сприятливий профіль безпеки. Урологи й інші фахівці мають позитивний досвід його застосування1, він добре переноситься різними групами пацієнтів. Приймання може тривати від тижня до декількох місяців за призначенням лікаря.

Лікування запалення нирок, сечового міхура й сечокам’яної хвороби можливо з терапією Канефрон® H. Як монопрепарат він застосовується при гострих неускладнених циститах, де він виступає альтернативою антибіотикам завдяки своїй антибактеріальній дії. У комплексному лікуванні таблетки прискорюють процес одужання, борються з мікроорганізмами.

Крім цього, засіб надає такі ефекти:

 • бореться із запаленням;
 • знімає спазм;
 • є діуретиком;
 • знижує біль.

Ефективність зумовлена дією активних речовин цілющих рослин. Це ефірні олії, фенолкарбонові кислоти, гіркоти, фталіди й інші біологічно активні речовини.

Вплив на мікроорганізми

Лікування циститу й пієлонефриту пов’язують із прийманням антибактеріальних засобів. Іноді антибіотики надають побічний вплив на організм. Особливо це стосується вагітних жінок, дітей молодшого віку й пацієнтів із патологіями нирок і шлунково-кишкового тракту. Сучасні дані свідчать про те, що безліч штамів бактерій стають стійкими до дії антибіотикотерапії.2 Тому потрібні альтернативні методи лікування.

Один із них — Канефрон® H. Він має комплексний ефект, зокрема й антибактеріальний.

 • Глікозиди светіамарін і сверозід у складі золототисячника діють на багато мікроорганізмів, зокрема й на кишкову паличку — основний збудник інфекції сечовивідних шляхів.
 • Ефірна олія розмарину діє на низку стафілококів і перешкоджає росту інших патогенів.3
 • Любисток містить антимікробні фталіди.

Отже, усі компоненти препарату надають руйнівну дію на мембрани бактерій. Вони також регулюють рН сечі, нормалізують її кислотність, роблячи сечу несприятливим середовищем для розмноження мікроорганізмів. Діуретичний ефект сприяє виведенню інфекції природним шляхом.

Діуретик

Сечогінна дія препарату зумовлена комплексною дією його складових. Вони б’ють одночасно в різні точки, щоб полегшити сечовипускання. Ефірні олії з усіх компонентів розширюють судини, сприяють нормальному кровотоку в епітелії нирок і їх канальців. Реабсорбція іонів натрію зменшується, зайва рідина виводиться з організму.

Фенолкарбонові кислоти проявляють осмотичний ефект. Створюють високий осмотичний тиск у канальцях і знижують реабсорбцію. Солі натрію й зайва рідина виходять з організму швидше.

Тоді як синтетичні препарати можуть бути агресивними, дія Канефрон® H ніжніша й щадна.

Дія під час запалення

Запалення — це природний адаптивний механізм людського тіла. Він проявляється у відповідь на подразник і супроводжується деструкцією клітин, змінами мікроциркуляції в тканинах і підвищенням проникності судин. За будь-якого запалення вивільняються речовини-медіатори, що запускають процес. Це брадикинін, простагландіни, гістамін, серотонін та інші.

Лікування пієлонефриту й циститу потребує боротьби із запаленням у нирках і сечовому міхурі, адже інфекція — гострий подразливий чинник. Розмаринова кислота в складі розмарину з Канефрон® H пригнічує синтез медіаторів запалення й уповільнює їхнє виділення. Тому запалення проходить, і біль зменшується.

Кристалурія

Солі — перший етап сечокам’яної хвороби. Накопичуючись, вони ростуть і формують тверді конкременти, які супроводжуються запаленням нирок, больовим синдромом і насилу виводяться.

Канефрон® H сприяє виведенню солей сечової кислоти. Завдяки цьому створюється перешкода для осідання кристалів солей і вони не відкладаються в сечовивідних шляхах.

Сприятливим чинником для утворення уратних каменів є знижена кислотність сечі. Фітопрепарат підтримує рівень рН на нейтральній позначці 6,2–6,8. Це є додатковою перешкодою для формування конкрементів і захищає нирки від зростання каменів.

Зняття спазму

Спазм — це патологічне скорочення м’язів під дією подразників.

Канефрон® H таблетки та краплі містять корінь любистку, трави золототисячника й листя розмарину як багате джерело флавоноїдів. Фталіди бутіліденфталід і лігустілід ефективно знімають спазм. Додатковий ефект надають фенолкарбонові кислоти та розмаринова кислота. Біологічно активні речовини розслаблюють мускулатуру й покращують циркуляцію крові, завдяки чому проходить спазм, а разом із ним — больові відчуття.

Чому таблетки Канефрон® H

Канефрон® H Біонорика — оригінальний препарат, що пройшов низку досліджень4 і застосовується на практиці багато років. У нього цілий ряд переваг у порівнянні з іншими засобами:

 • створений на основі унікальної концепції фітонірингу;
 • при виробництві використовуються тільки добірне насіння й культури лікарських рослин;
 • не потребує попереднього розчинення або заварювання;
 • підтримання якості на всіх етапах технології;
 • сприятливий профіль безпеки;
 • м’яка дія без виражених побічних ефектів;
 • може бути альтернативою антибіотикам у разі неускладненого простого циститу.

Таблетки від циститу Канефрон® H призначаються з 12 років. Основні протипоказання рідкісні, пов’язані з можливою алергією й описані в офіційній інструкції. Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем.

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я